Mistrovství České republiky juniorů a žáků v rybolovné technice | |||||||
13. 6. 2009 Bílina | |||||||
Disciplina č. 2 - Moucha dálka | |||||||
kategorie: junioři | |||||||
Pořadí | Start.číslo | Příjmení a jméno | ÚS - MRS - MO | 1. hod m | 2.hod m | Celkem | Finálem |
1 | 1 | Weitz Jan | ÚS Severočeský | 57,23 | 51,50 | 108,73 | 54,24 |
2 | 15 | Tuchyňa Tomáš | ÚS Praha | 59,00 | 55,18 | 114,18 | 54,14 |
3 | 3 | Průša Aleš | MRS Brno | 55,50 | 51,68 | 107,18 | 53,54 |
4 | 5 | Blažek Vojtěch | ÚS Jihočeský | 58,38 | 51,43 | 109,81 | 51,89 |
5 | 2 | Nápravník Lukáš | ÚS Jihočeský | 55,91 | 52,72 | 108,63 | 51,68 |
6 | 4 | Hlaváč Filip | ÚS Jihočeský | 54,97 | 52,25 | 107,22 | 51,33 |
7 | 18 | Hubálek Martin | ÚS Západočeský | 54,77 | 50,63 | 105,40 | |
8 | 7 | Švarc Aleš | ÚS Moravsko-Slezský | 54,27 | 52,71 | 106,98 | |
9 | 16 | Švub Dominik | ÚS Moravsko-Slezský | 53,38 | 53,28 | 106,66 | |
10 | 9 | Dvořák Karel | ÚS Severočeský | 52,96 | 44,52 | 97,48 | |
11 | 12 | Pešek Vladimír | ÚS Jihočeský | 52,58 | 47,19 | 99,77 | |
12 | 6 | Šanda Radek | ÚS Jihočeský | 51,37 | 50,86 | 102,23 | |
13 | 8 | Plachý Jiří | ÚS Moravsko-Slezský | 51,29 | 50,65 | 101,94 | |
14 | 13 | Heřmánek Tomáš | ÚS Jihočeský | 50,38 | 47,65 | 98,03 | |
15 | 10 | Šulc Marek | ÚS Severočeský | 47,93 | 47,84 | 95,77 | |
16 | 23 | Chwastek Tomáš | ÚS Středočeský | 47,01 | 46,96 | 93,97 | |
17 | 19 | Fojt Martin | ÚS Západočeský | 46,04 | 45,40 | 91,44 | |
18 | 11 | Mík Milan | ÚS Jihočeský | 44,06 | 43,99 | 88,05 | |
19 | 24 | Pech Martin | ÚS Východočeský | 42,77 | 39,69 | 82,46 | |
20 | 21 | Vršata Marek | ÚS Severočeský | 42,70 | 39,12 | 81,82 | |
21 | 22 | Hron Karel | ÚS Středočeský | 40,98 | 40,48 | 81,46 | |
22 | 14 | Svárovský Petr | ČRS MO Humpolec | 40,58 | 40,03 | 80,61 | |
23 | 20 | Duchovič Miroslav | ÚS Západočeský | 39,30 | 38,72 | 78,02 | |
24 | 17 | Charouz Michal | ÚS Moravsko-Slezský | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
kategorie: juniorky | |||||||
Pořadí | Start. číslo | Příjmení a jméno | ÚS - MRS - MO | 1. hod m | 2.hod m | Celkem | Finálem |
1 | 30 | Smetanová Lucie | ÚS Jihočeský | 43,70 | 43,00 | 86,70 | 44,71 |
2 | 25 | Pustková Tereza | ÚS Moravsko-Slezský | 40,56 | 38,00 | 78,56 | 44,58 |
3 | 32 | Holubová Eliška | ÚS Východočeský | 40,14 | 39,89 | 80,03 | 40,30 |
4 | 27 | Pejšková Hana | ÚS Západočeský | 41,22 | 40,00 | 81,22 | 34,66 |
5 | 29 | Sýkorová Kateřina | ÚS Jihočeský | 36,39 | 35,19 | 71,58 | |
6 | 26 | Benešová Marcela | MO Frýdek - Místek | 33,45 | 33,30 | 66,75 | |
7 | 28 | Jejkalová Lucie | ÚS Západočeský | 30,88 | 29,06 | 59,94 | |
8 | 31 | Dokulilová Marcela | MO Bílina | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
kategorie: žáci | |||||||
Pořadí | start.číslo | Příjmení a jméno | ÚS - MRS - MO | 1. hod m | 2.hod m | Celkem | Finálem |
1 | 47 | Novák Radim | MO Frýdek - Místek | 45,74 | 40,98 | 86,72 | 50,52 |
2 | 34 | Krejčí Martin | MRS Brno | 44,60 | 44,13 | 88,73 | 48,75 |
3 | 49 | Kratochvíl Michal | MO Humpolec | 45,40 | 44,55 | 89,95 | 46,00 |
4 | 36 | Svárovský Jan | ÚS Jihočeský | 46,89 | 41,52 | 88,41 | 44,55 |
5 | 33 | Marek Jiří | ÚS Jihočeský | 45,11 | 42,46 | 87,57 | 44,46 |
6 | 43 | Čapek Milan | MO Humpolec | 44,75 | 42,36 | 87,11 | 39,55 |
7 | 51 | Váchal Václav | ÚS Západočeský | 42,94 | 40,86 | 83,80 | |
8 | 55 | Kavenský Luboš | ÚS Východočeský | 42,94 | 41,89 | 84,83 | |
9 | 45 | Klika Martin | ÚS Středočeský | 38,45 | 33,13 | 71,58 | |
10 | 39 | Hron Daniel | ÚS Středočeský | 38,34 | 37,98 | 76,32 | |
11 | 38 | Štěrba Daniel | MO Písek | 37,05 | 35,60 | 72,65 | |
12 | 53 | Humpál Filip | MO Písek | 35,60 | 34,00 | 69,60 | |
13 | 48 | Fabbri Felice | ÚS Západočeský | 35,52 | 35,50 | 71,02 | |
14 | 35 | Vaculík Filip | ÚS Jihočeský | 35,02 | 34,94 | 69,96 | |
15 | 37 | Ančíc Lukáš | ÚS Severočeský | 32,25 | 31,46 | 63,71 | |
16 | 44 | Pertl Jan | ÚS Severočeský | 32,13 | 30,46 | 62,59 | |
17 | 41 | Svoboda Luděk | MO Bílina | 28,54 | 27,58 | 56,12 | |
18 | 54 | Procházka Michal | MRS Brno | 28,30 | 27,36 | 55,66 | |
19 | 42 | Prosný Jiří | MO Most | 26,14 | 24,74 | 50,88 | |
20 | 46 | Palečný Marek | MO Most | 23,23 | 22,77 | 46,00 | |
21 | 40 | Váchal Ondřej | ÚS Západočeský | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
22 | 50 | Lepšík Jan | MO Bílina | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
23 | 52 | Sadílek Jan | MO Bílina | 0,00 | 0,00 | 0,00 | |
kategorie: žákyně | |||||||
Pořadí | Start. číslo | Příjmení a jméno | ÚS - MRS - MO | 1. hod m | 2.hod m | Celkem | Finálem |
1 | 56 | Pausarová Jitka | MRS Brno | 47,09 | 46,63 | 93,72 | 50,22 |
2 | 57 | Králová Denisa | ÚS Severočeský | 41,85 | 39,67 | 81,52 | 41,16 |
3 | 60 | Opavová Veronika | ÚS Severočeský | 42,46 | 42,24 | 84,70 | 39,51 |
4 | 58 | Marková Kateřina | ÚS Jihočeský | 39,75 | 39,54 | 79,29 | 39,38 |
5 | 59 | Plachá Zuzana | ÚS Moravsko - Slezský | 36,56 | 35,68 | 72,24 | |
6 | 63 | Vaňková Lucie | ÚS Středočeský | 27,32 | 26,93 | 54,25 | |
7 | 62 | Caltová Eliška | ÚS Středočeský | 26,89 | 25,25 | 52,14 | |
8 | 61 | Housová Gabriela | MO Žirovnice | 21,83 | 21,72 | 43,55 |